Karayolu Taşımacılığı


Uluslararası Kara Yolu Taşımacılığı

Uluslararası taşımacılık ve lojistik hizmet sürecinde ülkemiz açısından da önemli yere sahip olan karayolu taşımacılığı sektöründe arz ve talebin etkinleşmesine destek hizmetler, güzergâh ve alternatif rotalar, gümrükler, antrepolar, sınırlar ve ara geçiş noktaları ile uluslararası ve yerel mevzuatlara uygun, bilgi ve iletişim teknolojisine sahip müşterilerinin ihtiyaçlarına uyarlanmış ve uygun kriterlere göre seçilmiş araç filoları ile hizmet vermektedir.

Hızlı, güvenli ve ekonomik taşımacılığın, müşteri memnuniyeti ile birleştirilmesini esas alan verimliliği yüksek ve entegre karayolu taşımacılık servislerimiz ile Incoterms kapsamındaki tüm taşıma şekillerinde kapıdan kapıya teslimini de sorunsuz olarak yapmaktadır.

1. Bölge: İngiltere, İrlanda, Benelüks, Fransa, Almanya, İsviçre, Avusturya, İtalya
2. Bölge: İspanya, Portekiz, Fas, Cezayir, Tunus
3. Bölge: Danimarka, İsveç, Norveç
4. Bölge: Yunanistan, Slovenya, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Bosna Hersek
5. Bölge: Macaristan, Polonya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Beyaz Rusya, Estonya, Litvanya, Letonya, Finlandiya,
6. Bölge: Moldova, Ukrayna, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan, Azerbaycan, Ermenistan, Afganistan,
Özbekistan, Tacikistan, Kırgızistan
7. Bölge: Suriye, Irak, Ürdün, İran, S.Arabistan, BAE, Umman, Yemen, Mısır, Libya


Yurtiçi(Domestic) Karayolu Taşımacılığı

Müşterilerimizin zincir mağazalara sevk edeceği parsiyel malları şirketimiz araçları ile mevcut depolarından alıp ,yurtiçi iller ve mağazalar bazında ayrım ve tasnifi yapılarak mevcut acentelerimiz ve çözüm ortaklarımız kanalıyla müşteri irsaliyesindeki adreslere teslimat şeklindedir.

Vector Global’ in yurt geneline yayılmış geniş acente ağı, eğitimli personeli ve modern filosuyla mamullerinizin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede size ve müşterilerinize ulaştırılmasını sağlar.

Üretim noktanızdan müşterilerinize ulaşana kadar geçen tüm süreçte, dinamik rotalarla çoklu nokta dağıtımı ve takibi mümkündür. Buna ilave olarak, ihtiyaçlarınız doğrultusunda mevcut araç sayısını arttırabilecek ve hizmetlerini çeşitlendirebilecek kapasiteye sahiptir. Her aşamada dikkatli ve titiz olan Vector Global seçiciliği araç sürücüleri için de geçerli olmaktadır. Böylece yüklerinizin en emniyetli ve güvenli şekilde yol alması sağlanmaktadır.

İletişim Bİlgileri

  • Adres: Sarıgüllük Mah. Arılı M.Ali Çavuş Cd. No:18/B-1(Lale Apt. Altı) Şehitkamil/GAZİANTEP

  • Telefon: 0090 535 206 93 39

  • Email: info@vectorglobal.com.tr